תנועות טאי צ'י תנועות טאי צ'י
English

סדנאות

טאי צי קונג עם כריס יולי 2018
סדנת עומק מטפלים עם כריס מכאליסטר 2018
Tai chi –Qi Kong with Chris july2018
Peace communication - Berlin 2018
practitioners workshop with Chris

סדנת עומק למטפלים עם נעמי גולדברג

Thursday, March 14, 2013
"הדברים החשובים באמת"
סדנת עומק למטפלים המוכנים להתפתחות חדשה
עם נעמי גולדברג
את נעמי גולדברג אני מכיר עוד מראשית דרכי בעולם השיאצו. תמיד אהבה את המגע, תמיד הייתה שם עם כל הנשמה. היה לה צחוק מתגלגל שסחף איתו את כולנו כשהחלה לצחוק. במשך כ-25 שנים נעמי התמקדה בעיקר בשיאצו וכל חוויה שהייתה בה: הר בסיני, עץ חרוב בגליל, אנשים, תלמידים, רגשות וענייני חיים מסוגים שונים הפכו מורים שהעצימו את עבודתה וגילו לה רבדים עמוקים בעולם המגע.
לפני שבוע היינו יחד בסדנא לזכרה של גל חי. חברה משותפת לתחילת הדרך בשיאצו. היה עצוב להיפגש יחד ללא גל והיה שמח שגל חיברה בינינו אחרי כל כך הרבה שנים.
נעמי העבירה סדנא שריתקה אותי והשתמשה ברעיונות שנראים כמיסטיים, "וודו" שימוש בהדמיה של צורות גיאומטריות, צבעים, ומספרים שהראתה שינויים מידיים במטופלים שעבדנו איתם. כבר למחרת ניסיתי את זה בשיעורים ובטיפולים. אינני מבין עדיין מה קורה שם אך אין לי ספק שנעמי עלתה על משהו יקר ערך ששווה ללמוד אותו.
הסדנא שפיתחה נקראת: "הדברים החשובים באמת" וכן , הם סמויים מהעין. נעמי מלמדת אותם, בד"כ ב 5 מפגשים.
לבקשתי נעמי נענתה ובנתה סדנא בת יומיים, שתתקיים בשתי שבתות בהפרש של חודש על מנת לתת זמן עיכול ובחינה של הדברים בין שני חלקי הסדנא.
למי מיועדת הסדנא ?
על מנת ליצור איכות עבודה גבוהה הסדנא מיועדת למטפלי שיאצו או אנשים שעושים עבודת עומק במגע. תלמידי שיאצו בוגרי שנה א' מוזמנים להתקשר ולברר את אפשרות התאמתם.
בכל מקרה, מספר המקומות מוגבל הן בשל המקום וכדי לתת איכות אישית לכל משתתפ/ת.
איפוא ומתי ?
הסדנא תתקיים בסטודיו של רותי ברח' עין זיק 16 במיתר,
בשבתות של ה  23 למרץ בין השעות 09:00 -19:00.
מה להביא?
בגדים נוחים לתרגול, סדין זוגי עם צבע חלק, משהו לחלוק ארוחת צהרים צמחונית
משותפת, כלי אוכל אישיים, יומן/לוח שנה מעודכן.
עלות:
לנרשמים עד ה- 10 למרץ  600 . אח"כ 700 .
זהו החלק הראשון של הסדנא. במידה ויהיו  נרשמים גם לחלק השני נקבע  תאריך משותף לפעם הבאה. נא להביא יומנים כדי שנוכל לקבוע תאריך.
אני מצרף דף של נעמי שמתאר את הסדנא וקישור לסרטון
ממליץ בחום,
לפרטים והרשמה: איל 08-6532237
 
 
אתם יכולים להיות בתחילת דרככם כמטפלים, או בעלי שנים רבות של ניסיון ועדיין, לפעמים יש הרגשה שמשהו תקוע ואיננו מקבלים את התוצאות הרצויות עבור האדם שבא לקבל את התמיכה.
שמי נעמי גולדברג. את דרכי כמטפלת התחלתי לפני 25 שנה עם זן-שיאצו. זכיתי להעמיק בכלי הזה ומתוך כך להגיע לפשטות מצד אחד, ולהבנה מאד עמוקה של התנועה והאור בגוף ובמרחב. אני מכשירה מטפלים במגע כבר 20 שנה וכעת פותחת את כל הסודות שצברתי לאורך הדרך, כדי לאפשר לכם לייצר בעבודתכם כמטפלים תוצאות העולות על הדמיון ועל המצופה.
 
"הדברים החשובים באמת " - היא סדנה המוגשת במתכונת של יומיים מרוכזים ותאפשר לכם לשדרג את יכולותיכם הטיפוליות הן בשיחה, הקשבה, מגע, הנחיה, משחק וכו'.
 
מפגש ראשון
09.00 – 12.00 – הגוף כמרחב. חווית הנוכחות כמטפל בכיוונים רבים בו זמנית. יצירת השפעה מידית על תת המודע של המטופל. פתיחת הגביש הפנימי שלך (היהלום) ודרכים פשוטות לעבודה איתו. תרגול והתנסות: איך לשפר בקלות את הגמישות הפיזית והתודעתית של המטופל.
13.00 - 16.00 – המדע מאחורי המגע: הסודות מאחורי מגע מדויק. ספקטרום התודעה: הידיים כשלוחה של הגוף ושל הלב. המטפל משמש כהשתקפות למטופל. הכרות עם עולם הצבעים הפנימי והקשר שלו אל המרידיאנים. עבודה עם שימוש בגאומטריות של כדור וטורוס
17.00 – 19.00 – הכרות עם מערכת ה ZONE, תרגול המחבר את כל התכנים שהועברו במשך היום, שאלות ותשובות וסיכום.חלוקת מפות ZONES וספר זן-שיאצו – מגע במרחב הנע. במייל תישלח למשתתפים חוברת לימוד אינטרנטית עם תכני הסדנה
 
מפגש שני
09.00 – 13.00– עולם אנרגטי, השתקפויות, לחוש מבלי לדעת. דרכים פשוטות לעבודה עם מרידיאניים ואזורי רוחב . שערים אנרגטיים בגוף. התאוריה מאחורי מודל עבודה ייחודי עם מערכות המרידיאנים
14.00 – 17.00 – המחלה נוצרה בעבר, הריפוי מתחיל בהווה והולך אל העבר. הפרקטיקה בטיפול: פירוק טראומות ודפוסים, שימוש בצינורות אנרגטיים, משחקי צבעים וגיאומטריות האור, הטיפול הינו קוונטי במהותו, הסכמה לשחק במגוון הכלים.
17.30 – 19.00 - טיפול באמצעות אבני קריסטל. ובעזרת תנועות עיניים. סיכום והמשך דרך...
 
נעמי גולדברג 052-4373967   naomig3@gmail.com www.maga-na.com     

מדריכים:
איל שני
מילות מפתח
שיאצו, נעמי גולדברג, סדנת עומק למטפלים

עמיתים כניסה למערכת
2003-2009 © הדרך הדרומית | עיצוב, בנייה וקידום האתר ע"י עומר טל - הקמת אתרים